
Model LV Kimden Lucky Miner madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 7 TH/s güç tüketimi için 150W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 0.25 | $ 7.62 | $ 91.45 |
| Elektrik | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Kâr | $ 0.11 | $ 3.24 | $ 38.86 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150w±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Üretici firma | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Olarak da bilinir | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Serbest Bırak | May 2026 |
| Boyut | 200 x 128 x 70mm |
| Ağırlık | 1100g |
| Gürültü seviyesi | 40dB |
| Hayran(lar) | 1 |
| Güç | 150w |
| Arayüz | Ethernet / Wifi |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |